Infini Meso E EyeBooster- obnova pokožky v okolí očí

Infini Meso E EyeBooster je vyživujúci komplex vyrobený pre špecifické očné okolie.

Obsahuje kyselinu hyalurónovú, aminokyseliny: prosín, serín, lyzín, glutation, niacinamid.

Vlastnosti

Špecifický charakter očného okolia si vyžaduje výnimočnú starostlivosť. Pokožka okolo očí je najtenšia a starnutie je najrýchlejšie. Prinavrátiť jej mladistvý vzhľad je možné len formou kyseliny hyalurónovej upravenej pre citlivé očné okolie.

Výnimočnosť zloženia

Okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje sekvenciu aminokyselín podporených silnými antioxidantami: niacínamid a glutatión.


Najcennejšie aktívne zložky Infini Premium Meso Eyebooster

Kyselina hyalurónová (2 mg/ml)
má silný vyhladzujúci účinok, eliminuje jemné mimické vrásky okolo očí a tiež zabraňuje prehlbovaniu slznej ryhy. Aplikácia očného boostra dopĺňa s vekom vznikajúce nedostatky a priaznivo pôsobí na hustotu a elasticitu tkaniva. Navyše vďaka svojim hygroskopickým schopnostiam zvyšuje hydratáciu a stimuluje regeneračné funkcie. Koncentrácia kyseliny hyalurónovej bola vyvinutá optimálnym spôsobom pre očné okolie, aby zaručila skvelé výsledky pri plnej bezpečnosti ošetrenia.

Aminokyselinový komplex (prolín, serín, glycín)
sú stavebné proteíny ľudského kolagénu. Sekvencia aminokyselín stimuluje produkciu a rekonštrukciu podporných vlákien pokožky, čo spôsobuje silnú reštrukturalizáciu a zhrubnutie stenčeného tkaniva. Tieto zložky sú rozhodujúce pre ochabnutie očných viečok
a výsledok pergamenovej kože. Aminokyseliny sú tiež jednou zo zložiek, ktoré tvoria NMF (Natural Moisturizing Factor), prirodzený hydratačný faktor, takže zastavujú nadmerné straty vody z epidermy, urýchľujú regeneráciu pokožky tejto oblasti tváre a zabraňujú starnutiu buniek.


Niacínamid – dcérska látka vitamínu B3
ktorá sa podieľa na syntéze aminokyselín, ceramidov a ďalších stavebných zložiek pokožky. Utesňuje hydrolipidovú bariéru pokožky a zabraňuje vysušovaniu, ktoré je jedným z najväčších problémov pokožky v oblasti očí. Niacínamid inhibuje ukladanie pigmentu
v epidermis zabraňuje nevzhľadným tmavým kruhom a efektu unavených očí. Vykazuje silnú antioxidačnú aktivitu a chráni jemnú pokožku očných viečok pred degenerujúcimi účinkami vonkajších faktorov.

Glutatión
je tripeptid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v bunkách tela. Vďaka svojej chemickej štruktúre má glutatión silné antioxidačné vlastnosti a chráni pokožku v oblasti očí pred účinkami oxidačného stresu spôsobeného exogénnymi faktormi.

Účinky

Komplexné zloženie Infini Premium Meso Eyebooster umožňuje vynikajúce terapeutické účinky na vrásky, atrofiu a iné prejavy starnutia pokožky v oblasti očí.

Prípravok je určený pre problémy ako sú jemné vrásky, atrofia tkaniva, strata objemu, dehydratovaná suchá pokožka, kruhy pod očami.

Priebeh ošetrenia

Pred aplikáciou sa použije krém s lidocainom na lokálne znecitlivenie pre väčšie pohodlie, zákrok trvá približne 5 minút a výsledok sa dostaví v priebehu dvoch týždňov, pričom zákrok je potrebné zopakovať. Intervaly ošetrení sú dva až tri týždne, pri intenzívnej kúre sa opakujú tri až štyrikrát.