PRÍSTROJ Liposuction grower 3v1 NOVINKA

https://services.bookio.com/kiara-plasticka-chirurgia/widget?lang=sk

Prístroj LPGV68 – Liposuction Groower je revolučná technológia k ošetreniu celulitídy, tvarovaniu tela a omladzujúcej starostlivosti pre tvár. Ide o vysoko účinný prístroj na formovanie postavy a spevnenie jednotlivých partií. Vďaka technológii, ktorá sa skladá z rôznych hlavíc s rotačnými valčekmi, ktoré majú veľké množstvo mikroskopických otvorov vytvárajúcich multimakroalveolárnu stimuláciu. Rádiofrekvencia (RF) preniká do hĺbky 5-15 mm a tým pôsobí na mikrovakuolárnu štruktúru, teda na tukové bunky a mimo bunkovú základnú hmotu /matrix/ bez akéhokoľvek zaťažovania tkaniva, čím je veľmi šetrná k telu, pokožke tak i k žilkám. Výsledkom je veľmi presná, neinvazívna a viacrozmerná masáž ošetrovaných partií. Súčasne s rotačnými valčekmi je aplikovaný infračervený intenzívny laser vlnové dĺžky 940 nm.
1. Infračervený laser znižuje impedanciu kože ohrevom kože a RF energie preniká hlboko do spojivového tkaniva. Synergická kombinácia infračerveného laseru a RF energií zvyšuje intracelulárnu difúziu kyslíka zahriatím kože.
2. Technológia, pri ktorej vákuový prehyb kože spôsobuje, že RF energie preniká špecificky zloženou kožou, značne zlepšuje účinok a bezpečnosť, a to i pri ošetrení hornej oblasti očných viečok.

Ošetrenie tela začína lymfatickou drenážou celého tela, vďaka ktorej sa rozprúdi celá lymfa a následne sa terapeutka zameria na špecifické partie podľa priania klientky. Je možné absolvovať až 5 tzv. fokusov (partií) behom jedného sedenia a tak docieliť dokonalých výsledkov. Behom ošetrenia dochádza k zlepšeniu celkovej mikrocirkulácie prietoku krvi a lymfy, ku zvýšeniu pružnosti podkožného väziva a stimulácii fibroblastov.
Vďaka dvom hlaviciam pre ošetrenie tela ponúka prístroj terapeutke možnosť pracovať oboma rukami súčasne, čo znásobuje účinnosť a komfort ošetrenia. Zároveň je LPGV68 ako jediný prístroj schopný ošetriť pokožku do hĺbky a pritom brať ohľad na spojivové tkanivo. Prístrojové hlavice plne rešpektujú pôvodnú štruktúru a funkčnosť živých tkanív. Nedochádza k takzvanému „vysávaniu“ pokožky, ale naopak systém Roboderm zaručuje úplné priľnutie hlavice k epiderme a tým zamedzuje vzniknutiu nežiadúceho stresu pro pokožku.

Ošetrenie tváre je ideálnym ošetrením pre ženy vo veku 30-45 rokov pre udržanie pevnosti a prirodzenej hydratácii pleti. LPGV68 je prvá starostlivosť, po ktorej by ste mali siahnuť v prípade, že zistíte prvé známky starnutia (jemné vrásky okolo očí, opuchy a kruhy, prehĺbené nosovo ústne ryhy, povädnutá pleť, objem v oblasti podbradku,…). Ošetrenie LPGV68 je úplne bezbolestné a vhodné v ktoromkoľvek ročnom období.

Kontraindikácie:

kov pod ošetrovanou kožou

kožné choroby

anamnéza onkologického ochorenia

srdcové choroby alebo diabetes mellitus

kardiostimulátor, defibrilátor v tele

tehotenstvo, dojčenie

história tepelných stimulov

spálená pokožka od slnka

otvorená rana

citlivosť na svetlo

menštruácia

Po ošetrení:

pitný režim

nanášanie PB serum lifting sérum pre tonizáciu a spevnenie kože

užívanie Jalupro drink s obsahom stavebných jednotiek pre tvorbu kolagénových vlákien

vyhýbanie sa potravinám s vysokým obsahom sacharidov