MUDr. Silvia Gažíková Bothová

MUDr. Silvia Gažíková Bothová

Plastická chirurgička

Narodila som sa v Bratislave, študovala som na Evanjelickom lýceu a po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Komenského som si vybrala chirurgickú dráhu. Po ročnom pobyte na Chirurgickom oddelení v Považskej Bystrici pod vedením primára MUDr. Ladislava Korca som nastúpila do Nemocnice F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde som pôsobila  7 rokov na Klinike plastickej chirurgie SZU u prednostu MUDr. Jána Lehockého. V súčasnosti pracujem na súkromnej klinike Opera Clinic v Bratislave a na ambulancii plastickej chirurgie v Ivanke pri Dunaji.

Som členkou Spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, Spoločnosti chirurgie ruky a hojenia rán, IPRAS (International Confederation For Plastic And Reconstructive Surgery) a pravidelne sa zúčastňujem medzinárodných konferencií a získavam tak najnovšie poznatky v smerovaní estetickej medicíny.

V rámci plastickej chirurgie sa špecializujem na blefaroplastiku- operáciu viečok, lifting tváre, estetické výkony na prsníkoch (augmentáciu- zväčšenie pomocou silikónových aj polyuretánových implantátov, zmenšenie prsníkov, modelovanie prsníkov) a na plastiku brušnej steny (napríklad zmenšenie brucha po tehotenstve).

Ako estetická plastická chirurgička robím nielen operačné zákroky, ale aj nechirurgické mini invazívne ošetrenia tváre. Z menej invazívnych zákrokov sú to povrchové vyhladenie vrások pomocou novej technológie plazmatického oblúka, tekutý lifting tváre kyselinou hyalurónovou (MD Codes), spevnenie a vypnutie kože mezoniťami, 4D bio niťový lifting tváre, liečba mimických vrások a potenia botulotoxínom, drakulaterapia.

 

Hviezdoslavova 17, Ivanka pri Dunaji, 900 28
+421 948 405 212